Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Газети пишуть

Автомоделісти - знову призери.
                             З газети "Трибуна хлібороба" від 21 листопада 2012 року
    В червні-липні цього року на новозбудованому, чудово оформленому кордодромі європейського рівня в м Стрий (Львівська обл) відбулися відкриті Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі)
    До участі в таких престижних змаганнях, серед команд з 8 областей України, щоб поборотися за найвищі нагороди в різних класах моделей (в командному і особистому заліку), була запрошена і збірна команда юних автомоделістів з м Христинівка - станція юних техніків, яка протягом багатьох років неодноразово була призером змагань такого рівня.
     Перші старти показали, що юні автомоделісти досить добре готові до таких змагань і можуть боротися за найвищі нагороди.
     Відтак, вони здобули такі результати: в класі швидкіснихмоделей, аеромобілів- 1, та аеромобілів-2, перші вибороли- майстер спорту України М.Лисенко, спортсмен1 розряду І.Сторожук (в обох класах аеромобілів). В класі аеромобілів-1 друге місце дісталося Д.Телюкову, в класі аеромобілів - 2 третім став і водночас виконав норматив кандидата в майстри спорту України В.Кордон.
      За підсумками змагань, збірна команда Христинівської станції юних техніків посіла 3 місце, пропустивши вперед збірні команди Луганської та Черкаської областей.
     А вже у жовтні в Миколаєві відбулися змагання Кубку України серед учнівської молоді з цього ж технічного виду спорту. В боротьбу за головний змагань  вступили команди з 8 областей, в т ч і команда Христинівської СЮТ.
     На жаль, нестійкі погодні умови не дали можливості юним автомоделістам показати ті результати, на які вони розраховували. Проте, незважаючи на це, досяглидосить непоганих показників.
    Відтак, наші спортсмени мають такі успіхи:головний трофей дістався майстру спорту України М.Лисенку та кандидату в майстри спорту України В.Кордону, яківибороли перші місця, 2 місце посів С.Мурадян, 3 місце - Д.Телюков.
    За сумою швидкостей в різних класах моделей, команда Христинівської СЮТ посіла 3 місце, знову поступившись Черкаської та Луганської областей. Команда Луганська випередила нашу команду лише на 0,08км/год.
     Тож, для вихованців нашої станції юних техніків і цей рік завершився досить вдало, з високими спортивними результатами з технічних видів спорту.

Категорія: Газети пишуть | Додав: Ракета (22.02.2013) | Автор: В.Лисенко
Переглядів: 721 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0