Головна » 2023 » Лютий » 6 » Підсумки 2022 року
15:55
Підсумки 2022 року

Складні часи настали для всіх українців: COVID, війна. Але життя продовжується, як би важко нам не було.

можливо на всі перешкоди, наші вихованці станції юних техніків у 2022 році прийняли участь у змаганнях різних рангів.

З 4 по 6 лютого 2022 року в м.Черкаси проходили змагання Чемпіонату України та обласні змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі учасно). Наші юні автомоделісти вперше прийняли участь у змаганнях такого рангу.

Призерами стали: Невшупа Ярослав - ІІ місце,

Яковенко Олег - ІІІ місце.

Наступним етапом участі стала виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість тобі, Україно!". На обласному рівні вироби під керівництвом Юрія Станіславовича Суворова і його вихованців посіли І та ІІ місця. А на Всеукраїнському рівні Захарчук Андрій посів перше місце.

Війна не дає можливості проводити змагання з технічних видів спорту на відкритій місцевості, а саме: ракетомодельні, повітряні змії, судномодельні, авіамодельні (кордові та радіокеровані моделі).

Наступні змагання, в яких приймали участь юні спортсмени - змагання відкритої першості м.Черкаси з автомодельного спорту (кордові моделі у приміщенні), де наша команда посіла І місце. Переможцями та призерами цих змагань стали: Рура Сергій - І та ІІ місце,

Олйник Володимир - ІІ місце,

Олійник Максим - І місце.

Продовжуючи виступи на змаганнях різних рангів, команда христинівської СЮТ приймала участь у відкритих змаганнях Кубок Галичини з автомодельного спорту (кордові моделі в приміщенні) в період з 26-27 листопада 2022 року в місті Стрий Львівської області, де команда посіла IV місце.

Підсумками 2022 року стали змагання обласного рівня з автомодельного спорту (кордові моделі у всьому), які проходили в м.Черкаси в період з 15 по 16 грудня, команда посіла ІІ місце. Керівник та тренер команди - Косміна Валерій Анатолійович. Також у цих змаганнях брала участь і команда христинівського СТК ТСО України (директор – Вусатий М.П.). Команда посіла IV місце. Переможцями та призерами стали: Олійник Володимир - І місце,

Олійник Максим - ІІ та ІІ місце,

Новоселецький Максим - ІІІ місце.

Всі жителі України сподіваються, що війна закінчиться якнайшвидше і наша молодь знову зможе вільно брати участь у всіх змаганнях.

Юний друже!

Якщо хочеш займатися в технічних гуртках СЮТ - наші двері завжди відкриті для тебе. Запрошуємо всіх бажаючих до нас. На станції юних техніків працюють такі гуртки технічного напрямку:

1. Авіамодельний (кордові, кімнатні, радіокеровані моделі);
  2. Автомодельний (радіокеровані, кордові моделі з двигуном внутрішнього згоряння, кордові моделі з електродвигуном у хвилину);