Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 11 » Автомоделізм у 2015 році.
21:16
Автомоделізм у 2015 році.
У процесі формування всебічно розвиненої людини в нашому суспільстві, велика роль належить технічній творчості. В останні роки інтерес учнів до технічної творчості помітно зріс. Кращою формою виховання в учнів любові до технічної творчості є гуртки організовані в позашкільних закладах. Значне місце в гуртковій роботі з техніки посідає конструювання моделей та виготовлення діючих автомоделей своїми руками. Автомоделізм — один з найцікавіших видів дитячої юнацької творчості і користується великим успіхом у учнівської молоді. Мета автомодельного гуртка дати гуртківцям багато корисних і захоплюючих знань, поглибити початкові знання з розділів фізики,хімії та математики, оволодіти рядом виробничих навичок, виховати у школярів любов до знань і праці,дисциплінованість,товариську взаємодопомогу та розвивати у дітей технічну ініціативу і конструкторську творчість, а також сприяти свідомому вибору професії після закінчення школи. Вся робота в гуртках авто- моделювання спрямована і працює в двох напрямках – це робота над створенням моделей і ознайомлення з автомоделізмом,проводячи бесіди в процесі виготовлення моделей та підготовки і участі в змаганнях різних рангів – Всеукраїнських, Чемпіонатах України та Кубках України. В Христинівській районній станції юних техніків працюють гуртки різних спортивно-технічних напрямків,найбільш титулованим з них є гурток авто моделювання (кордові моделі). Цей 2015 рік для юних автомоделістів був досить успішним у плані участі та виступів на змаганнях різних рангів, де наші юні спортсмени досягли високих спортивних результатів, як в особистих так і в командних заліках. На протязі багатьох років між СЮТ і ООТСОУ(ДТСААФ) були тісні стосунки у плані відрядження команд на змагання, де юні та дорослі спортсмени виступали на Чемпіонатах України та Кубках України «Гран-Прі» за Черкаську область і в цих змаганнях майже завжди посідали призові місця. Але в цьому році обласна організація ТСОУ дала відмову останній команді, яка захищала честь Черкаської області на змаганнях з технічних видів спорту. Таким чином обласні та районні організації ТСОУ втрачають свої функції і не культивують ні одного технічного виду спорту. Щоб не втрачати свої напрацювання в плані удосконалення моделей, не втрачати свої спортивні досягнення та кваліфікацію нами було прийняте рішення про відрядження команд на всі змагання згідно календарного плану у 2015 році при фінансовій підтримці зі сторони спонсора, колишнього вихованця СЮТ. Наша команда виступила в об’єднаному складі дорослі(керівники технічних гуртків) та юні спортсмени, але вже за Христинівську СЮТ. Так в період з 01 по 06 травня в м. Стрий,Львівської області проходили об’єднані змагання 1-го етапу Чемпіонату України та Всеукраїнські змагання з автомодельного спорту. Перші старти та успішні фініші. В загальному заліку Чемпіонату України об’єднана команда СЮТ на цьому етапі посіла 2 командне місце. Серед призерів були і юні спортсмени, а саме: Ярощук Юрій посів 2 місце в особистому заліку в класі моделей Е-1 кадет. Володимир Мізерний в цьому ж класі посів –4 місце. По завершенню змагань Чемпіонату України, ми плавно перейшли до підготовки та участі у Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді, де команда Христинівської СЮТ в загальному заліку завоювала 3 місце. Переможцями та призерами у цих змаганнях стали: Володимир Мізерний—1,3,3 місця Юрій Ярощук—2,3 місця Володимир Видай – 2,2,2 місця Євгеній Бондарчук—3,3 місця. Наступним етапом виступу збірної СЮТ були змагання фінальної частини Чемпіонату України, які також проходили на кордодромі м. Стрий,Львівської області де підводились підсумки двох етапів та визначалися переможці та призери,як в командному так і в особистому заліку. Срібним призером цих змагань став Ярощук Юрій, Мізерний Володимир став бронзовим призером. В загальнокомандному заліку збірна команда Христинівської СЮТ посіла 2 місце в Чемпіонаті України. Продовживши свої виступи, але вже в Кубку України «Гран-Прі-2015» спортсмени команди Христинівської СЮТ зіткнулися в боротьбі з запрошеними спортсмени з Угорщини,Польщі,Росії,Швейцарії та Естонії і спромоглися посісти 2 командне місце. Змагання,як завжди проходили в м. Стрий. Фінальним акордом виступів юних автомоделістів стали змагання Кубку України серед учнівської молоді, які проходили в жовтні цього року в м. Миколаїв. Високих спортивних результатів досягли наші спортсмени в різних класах моделей, а водному з них був встановлений рекорд України серед учнівської молоді. Результати виступу юних автомоделістів на Кубку України серед учнівської молоді: Ярощук Юрій—1,1 місця Мізерний Володимир—1,3,3 місця і рекорд України Бондарчук Євгеній—1,2,2 місця Лактіонов Євген—2,2,3 місця. В загальному заліку команда Христинівської СЮТ третій рік поспіль посіла 1 місце. Команда була нагороджена Кубком Українського державного центру позашкільної освіти та перехідним Кубком пам’яті видатного автомоделіста з Вінниці, Майстра спорту міжнародного класу В.Бойка. Всі ці успішні виступи,виїзди на змагання стали можливими завдяки спонсорській допомозі від Людини якій не байдужа технічна творчість і який находить кошти для відрядження команд на змагання різних рангів. Готував команди до змагань керівник автомодельного гуртка, директор СЮТ,член збірної команди України, Майстер спорту України — Віктор Миколайович Лисенко. М.Лисенко — методист СЮТ Майстер спорту України
Переглядів: 1316 | Додав: Balazeta | Рейтинг: 0.0/0