Середа, 14.11.2018, 06:36
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 4 » Керівник гуртка - 2014 Досягнення
21:30
Керівник гуртка - 2014 Досягнення

Досягнення 

      Юрій Станіславович разом з вихованцями щорічно приймає участь у змаганнях з ракетомодельного спорту різних рівнів. Його учні є багаторазовими переможцями області та  переможцями   Всеукраїнських змагань  та  Кубків України ім. М.І.Кибальчича.

 2008 рік

Обласні  змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді  10-

11 травня 2008р. м. Камянка

  • Городничий Євген – І місце                      

    Гура Костянтин – І місце                            Командне - ІІІ місце

    Ребро Василь – ІІІ місце

  • Всеукраїнські  змагання з ракетомодельного спорту юних ракетомоделістів 14-19 травня 2008 р. м. Івано-Франківськ

    Скоропад Олександр – ІІ місце

                       2009 рік

     Обласні  відкриті  змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді  11-12 квітня 2009рр. м. Камянка

  • Ребро Василь – ІІ місце

    Городничий Євген – І місце                        Командне - ІІ місце

    Гура Костянтин – ІІ місце, ІІ місце

  • Всеукраїнські  відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту  травень 2009 р. м. Чернігів

Городничий  Євген – ІІ місце 

                  2010 рік 

  • Обласні  змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді  24-25 квітня 2010 р. м Черкаси

    Ребро Василь – І місце

    Гаркавенко Павло – ІІІ місце                                    Командне - ІІ місце

    Хуртасенко Владислав – ІІ місце, ІІІ місце

  • Всеукраїнські  змагання з ракетомодельного спорту юних ракетомоделістів  19-25 травня 2010р. м. Ужгород

  • Гаркавенко Павло – ІІ місце 

                 2011 рік 

Обласні  змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді   16-17 квітня 2011р. м. Черкаси

Городничий Євген – ІІ місце, ІІ місце

Гуцул Денис – І місце                                           Командне - І місце

Шкуропацький Олександр – ІІІ місце

  • Всеукраїнські  змагання юних ракетомоделістів   10-14 травня 2011р.     м. Чернігів

    Городничий Євген – І місце, ІІІ місце

  • Всеукраїнські змагання на Кубок ім. М.І.Кибальчича з ракетомодельного спорту 23-26 вересня 2011 р. м.Короп,  Чернігівської обл.

    Городничий Євген – ІІ місце                       Командне – ІІІ місце

    Бадзьор Дмитро – ІІ місце 

                        2012рік 

  • Обласні  відкриті  змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді  5-6 травня 2012 р. м. Черкаси

    Хуртасенко Владислав – І місце

    Городничий Євген – ІІ місце                         Командне - І місце

    Бадзьор Дмитро – І місце, ІІІ місце

    Городничий Юрій – ІІІ місце

  • Всеукраїнські  змагання з ракето модельного спорту серед молодших школярів 7-12 травня 2012р. м. Скадовськ,  Херсонської обл..

    Гаркавенко Павло – ІІІ місце                          Командне – ІІІ місце

    Бадзьор Дмитро – ІІ місце

  • Всеукраїнські змагання на Кубок ім. М.І.Кибальчича з ракетомодельного спорту серед молодших школярів 28 вересня- 1 жовтня 2012 р. м.Короп,  Чернігівської обл..

    Суворова Валерія – І місце

                       2013 рік

  • Обласні  відкриті  змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді  27-28 квітня 2013 р. м. Черкаси

    Бадзьор Дмитро – І місце, ІІ місце

Суворова Валерія– І місце                             Командне - І місце

Гуцул Максим – ІІ місце

Городничий Євген – І місце, ІІІ місце

  • Всеукраїнські  змагання з ракето модельного спорту серед молодших школярів  10-15 травня 2013р. м. Скадовськ,  Херсонської обл..

    Бадзьор Дмитро – ІІ місце, ІІІ місце

    Капьонкін Дмитро – ІІІ місце                             Командне - ІІ місце

    Гуцул Максим – І місце

     

    Кожного року в травні місяці підводяться районні зльоти «Обдарованих дітей району», де в номінації «Спорт», вихованці Ю.С.Суворова стають номінантами, нагороджуються цінними призами, а Юрій Станіславович за підготовку юних спортсменів нагороджується грамотою районного відділу освіти.

    Юні ракетомоделісти, які  добились хороших результатів у Всеукраїнських змаганнях та Кубку ім.. М.І.Кибальчича, були нагороджені безкоштовними путівками в Міжнародний дитячий центр «Артек» в липні 2013 року, а саме: Гуцул Максим та Суворова Валерія.








Категорія: Гурток "Ракетомоделізм" | Переглядів: 281 | Додав: Ракета1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Христинівська Станція Юних Техніків © 2018
Всі права застережено. При повному чи частковому використанні матеріалів сайту посилання є обов'язковим!