Неділя, 19.11.2017, 09:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наші досягнення

Участь в обласних, Всеукраїнських змаганнях, Кубках України юних спортсменів, вихованців Христинівської районної Станції Юних Техніків

Участь в обласних, Всеукраїнських змаганнях, Кубках України юних спортсменів, вихованців Христинівської районної Станції Юних Техніків та їх досягнення за останні 5 років : з 2010 по 2015 роки.

2010 рік

1.Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді.

24-25 квітня 2010 р.  м. Черкаси.                                              Команда №1.

  1.Лимар Олександр—2,1 місце.

  2.Ульянчик Микола—6 місце.

  3.Капьонкін Дмитро—2,1 місце.

  4.Соловіщук Владислав—1,3 місце.

Командне місце—1. Керівник гуртка Святелик Євген Юрійович.

 

2.Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді 24-25 квітня 2010 р.  м. Черкаси.                                              Команда №2.

  1.Городничий Євген—6,4 місце.

  2.Ребро Василь—1,5 місце.

  3.Гаркавенко Павло—3,5 місце.

  4.Хуртасенко Владислав—3,2 місце.

 Командне місце—2 . Керівник гуртка   Суворов Юрій Станіславович.

 

3. Обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді.

7-8 травня 2010 р.  м. Черкаси.             

  1.Майданюк Віталій—1,2 місце.

  2.Мурадян Сагател—1,3 місце.

  3.Мізерний Володимир—5 місце.  

  4.Походун Артем—2 місце.    

Командне місце—2 . Керівник гуртка   Косміна Валерій Анатолійович.

 

4.Обласні змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

14-15 травня 2010 року м. Черкаси.

  1.Поштарук Євген—5 місце.

  2.Тодорчук Богдан—0 .

  3.Брицький Олександр—4 місце.

  4.Кордон Володимир—6 місце.

Командне місце—5 . Керівник гуртка Кревсун Сергій Миколайович.

 

5.Обласні змагання з судно модельного спорту (моделі до 600 мм)  серед учнівської молоді в класах самохідних та радіокерованих моделей.

21-23 травня 2010 року м. Черкаси.

  1.Олійник Анатолій—7,5 місце.

  2.Йокало Максим—3 місце.

  3.Марчук Артур—2 місце.

  4.Паламарчук Владислав—9 місце.

  5.Тирновський Денис—1,3,4 місце.

  6.Валюх Сергій—6 місце. 

Командне місце—3 . Керівник гуртка Бондаревський Юрій Вікторович.

6. Обласні змагання з авіамодельного спорту (повітряний бій) )  серед учнівської молоді.                                Команда №1.

29 травня 2010 року м. Черкаси.

  1.Поштарук Євген—9 місце.

  2.Тодорчук Богдан—9 місце.

Командне місце—5 . Керівник гуртка Лисенко Віктор Миколайович.

7.  Обласні змагання з авіамодельного спорту (повітряний бій) )  серед учнівської молоді.                                Команда №2.

29 травня 2010 року м. Черкаси.

    1.Кордон Володимир—2 місце.

    2.Брицький Олександр—2 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка Кревсун Сергій Миколайович.

В обласних змаганнях завойовано:

1 місця—7 медалей.

2 місця—8 медалей.

3 місця—6 медалей.

 

1.Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі).

15-18 травня 2010 року м. Миколаїв.

  1.Лисенко Микола—2,2,3 місце.

  2.Кордон Володимир—4 місце.

  3.Поштарук Євген—2,3 місце.

  4.Кальніцький Олег—1,1,2 місце.

  5.Брицький Олександр—3 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка Лисенко Віктор Миколайович.

 

2.Всеукраїнські змагання юних ракетомоделістів.

19-25 травня 2010 року м Ужгород.

  1.Городничий Євген—7 місце.

  2.Хуртасенко Владислав—9 місце.

  3.Гаркавенко Павло—3 місце.

  4.Ребро Василь—9 місце.

Командне місце—5 . Керівник гуртка Суворов Юрій Станіславович.

3.Кубок України ім. В.Бойка з автомодельного спорту серед учнівської молоді та юнацтва.

1-3 жовтня 2010 року м. Вінниця.

  1.Лисенко Микола—1,1,3 місце.

  2.Кордон Володимир—4,5 місце.

  3.Брицький Олександр—3,4 місце.

  4.Сторожук Іван—6,7 місце.

  5.Поштарук Євген—4,8 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка Лисенко Віктор Миколайович.

У Всеукраїнських змаганнях та кубках України завойовано:

1 місця—4 медалі.

2 місця—4 медалі.

3 місця—6 медалей.    

      2011 рік

1.Обласні змагання з  серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

 21-22 березня 2011 року м. Черкаси.

  1.Хуртасенко Владислав—5,6 місце.

  2.Мурадян Сагател—6 місце.

  3.Бадзьор Дмитро—4 місце.

Командне місце—4 . Керівник гуртка Святелик Євген Юрійович.

2.Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді

21-22 березня 2011 р.  м. Черкаси.                                              Команда №1.

  1.Городничий Євген—2,2 місце.

  2.Гуцул Денис—1 місце.

  3.Шкуропацький Олександр—3 місце.

  4.Балатчук Олександр—4,5 місце.

Командне місце—1 . Керівник гуртка Святелик Євген Юрійович.

3.Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді

21-22 березня 2011 р.  м. Черкаси.                                              Команда №2.

  1.Бадзьор Дмитро—1 місце.

  2.Телюков Денис—1,5 місце.

  3.Гаркавенко Павло—3,1 місце.

  4.Хуртасенко Владислав—2,2 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка Суворов Ю.С.

4. Обласні змагання з судно модельного спорту (моделі до 600 мм)  серед учнівської молоді в класах самохідних та радіокерованих моделей.

  1.Тирновський Денис—2 місце.

  2.Валюх Сергій—5 місце.

  3.Поломарчук Владислав—3,місце.

  4.Марчук Артур—6 місце.

  5.Олійник Анатолій—5 місце.

  6. Мізерний Володимир—9 місце.

Командне місце—4 . Керівник гуртка Бондаревський Ю.В.

5. Обласні змагання з авіамодельного спорту (повітряний бій) )  серед учнівської молоді.  

4 червня  2011 р.  м. Черкаси.

  1.Брицькйи Олександр—2 місце.

  2.Кордон Володимир—3 місце.

  3.Шкуропацький Олександр—4 місце.      

Командне місце—3 . Керівник гуртка Кревсун С.М.    

В обласних змаганнях завойовано:

1 місця—4 медалі.

2 місця—6 медалей.

3 місця—4 медалі.

 

6. Всеукраїнські змагання юних ракетомоделістів.

10-14 травня 2011 року м. Чернігів.

  1.Суворова Валерія—5 місце.

  2.Телюков Денис—6 місце.

  3.Хуртасенко Владислав—11місце.

  4.Городничий Євген—1,3 місце.

Командне місце—6 . Керівник гуртка Суворов Ю.С.

7. Всеукраїнські відкриті змагання серед учнівської молоді та Чемпіонат України серед юнаків з автомодельного спорту (кордові моделі).

01-07 липня 2011 року м. Стрий Львівська область.

  1.Сторожук Іван—1 місце.

  2.Поштарук Євген—2,2 місце.

  3.Шкуропацький Олександр—9 місце.

  4.Мурадян Сагател—8 місце.

  5.Городничий Євген—5місце.

Командне місце—5 . Керівник гуртка Лисенко В.М.

8.Всеукраїнські змагання на Кубок Кибальчича ім. М.І.Кибальчича з ракетомодельного спорту.

23-26 вересня 2011 року м. Короп, Чернігівська область.

  1.Городничий Євген—2 місце.

  2.Суворова Валерія—10 місце.

  3.Хуртасенко Владислав—6 місце.

  4.Бадзьор Дмитро—2 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка Суворов Ю.С.

9. Кубок України, ТСО України серед юнаків з кордових автомоделей та відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі).

  1.Брицький Олександр—1,2,3 місце.

  2.Поштарук Євген—1,3 місце.

  3.Мурадян Сагател—3,4 місце.

  4.Шкуропацький Олександр—6 місце.

Командне місце—4 . Керівник гуртка Лисенко М.В.

 

У Всеукраїнських змаганнях та кубках України завойовано:

1 місця—4 медалі.

2 місця—5 медалей.

3 місця—4 медалі.

2012 рік

1.Обласні змагання з  серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

27-28 березня 2012 року м. Черкаси.

  1.Тарасюк Володимир—7 місце.

  2.Кравчук Ігор—6 місце.

  3.Чорний Богдан—6 місце.

Командне місце—6 . Керівник гуртка Святелик Є.Ю.

2. Обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді.

27-28 квітня 2012 року м. Черкаси.

  1.Телюков Денис—1,2 місце

  2.Мізерний Володимир—5,6 місце.

  3.Ярощук Юрій—2,5 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка Косміна В.А.

3. Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді.

5-6 травня 2012 року  м. Черкаси.            Команда №1

  1.Хуртасенко Владислав—1,4 місце.

  2.Городничий Євген—2,5 місце.

  3.Бадзьор Дмитро—1,3 місце.

  4.Городничий Євген—3,4 місце.

Командне місце—1 . Керівник гуртка Суворов Ю.С.

4.Обласні змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді.

5-6 травня 2012 року  м. Черкаси.            Команда №2

  1.Наконечнюк Олександр—1,5 місце.

  2.Тарасюк Володимир—2,3 місце.

  3.Кравчук Ігор—2 місце.

  4.Чорний Богдан—1,4 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка  Святелик Є.Ю.

5.Обласні змагання з судно модельного спорту (моделі до 600 мм)  серед учнівської молоді в класах самохідних та радіокерованих моделей.

8-10 червня 2012 року  м. Черкаси.

  1.Поломарчук Владислав—1,6 місце.

  2.Тирновський Денис—4,5 місце.

  3.Телюков Денис—5,6 місце.

  4.Олійник Анатолій—2 місце.

  5.Марчук Артур—2 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка  Бондаревський Ю.В.

6.Обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

15-16 червня 2012 року  м. Черкаси.

  1.Кордон Володимир—3 місце.

  2.Шкуропацький Олександр—3 місце.

  3.Брицький Олександр—3 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка  Кревсун С.М.

В обласних змаганнях завойовано:

1 місця—6 медалей.

2 місця—7 медалей.

3 місця—6 медалей.

7.Всеукраїнські змагання з ракетомодельного спорту серед молодших школярів.

7-12 травня 2012 року  м. Скадовськ, Херсонська область.

  1.Ребро Василь—8;11 місце.

  2.Суворова Валерія—5  місце.

  3.Гаркавенко Павло—3 місце.

  4.Бадзьор Дмитро—2;6 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка  Суворов Ю.С.

9.Всеукраїнські змагання з повітряних зміїв.

10-13 травня  2012 року  м. Дніпропетровськ.

  1.Телюков Денис—5 місце.

  2.Мізерний Володимир—4 місце.

  3.Ярощук Юрій—10 місце.

  4.Майданюк Віталій—6 місце.

  5.Мурадян Сагател—5 місце.

  6.Багачук Ірина—7 місце.

Командне місце—6 . Керівник гуртка  Косміна В.А.

9.Всеукраїнські відкриті змагання серед учнівської молоді та Чемпіонат України серед юнаків з автомодельного спорту (кордові моделі).

28 червня - 3липня 2012 року  м. Стрий Львівської області.

  1.Лисенко Микола—1 місце.

  2.Кордон Володимир—3,4 місце.

  3.Мурадян Сагател—4 місце.

  4.Телюков Денис—2,7 місце.

  5.Сторожук Іван—1,1,3 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка  Лисенко М.В.

10.Всеукраїнські змагання на Кубок ім. М.І.Кибальчича з ракетомодельного спорту серед молодших школярів.

28 вересня – 1жовтня 2012 року.

  1.Гаркавенко Павло—10 місце.

  2.Ребро Василь—18 місце.

  3.Бадзьор Дмитро—9 місце.

  4.Суворова Валерія—1 місце.

Командне місце—6 . Керівник гуртка  Суворов Ю.С.

11.Кубок України серед юнаків з автомодельного спорту (кордові моделі).

11-14 жовтня 2012 року  м. Миколаїв.

  1.Лисенко Микола—1 місце.

  2.Мурадян Сагател—2,3,4 місце.

  3.Шкуропацький Олександр—4,5 місце.

  4.Кордон Володимир—1,3,4 місце.

  5.Телюков Денис—3,3 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка   Лисенко В.М.

У Всеукраїнських змаганнях та кубках України завойовано:

1 місця—6 медалей.

2 місця—3 медалі.

3 місця—7 медалей.

2013 рік

1.Обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

26-27 березня 2013 року   м. Черкаси.

  1.Суворова Валерія—6 місце.

  2.Кокудак Олександр—3 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка  Суворов Ю.С.

2.Обласні змагання з  серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

29-30 березня 2013 року  м. Черкаси.

  1.Тарасюк Володимир—7 місце.

  2.Чорний Богдан—5 місце.

Командне місце—7 . Керівник гуртка    Святелик Є.Ю.

3.Обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді.

19-20 квітня 2013 року  м. Черкаси.

  1.Мізерний Володимир—1,4 місце.

  2.Видай Володимир—2,3 місце.

  3.Мурадян Сагател—1,1 місце.

  4.Богачук Ірина—1,3 місце.

Командне місце—1 . Керівник гуртка   Косміна В.А. 

4.Обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді    

27-28 квітня 2013 року  м. Черкаси.                    Команда №1.

  1.Бадзьор Дмитро—1;2 місце.

  2.Суворова Валерія—1 місце.

  3.Гуцул Максим—2 місце.

  4.Городничий Євген—1;3 місце.

Командне місце—1 . Керівник гуртка   Суворов Ю.С.

5.Обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді  

27-28 квітня 2013 року  м. Черкаси.               Команда №2.

  1.Грищук Олександр—2 місце.

  2.Наконечнюк Олександр—2 місце.

  3.Капьонкін Дмитро—4,4 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка   Святелик Є.Ю.

6.Обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

17-18 травня 2013 року  м.  Черкаси.

  1.Шкуропацький Олександр—2 місце.

  2.Брицький Олександр—2 місце.

  3.Кордон Володимир—2,2 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка    Кревсун С.М.

7.Обласні змагання з судномодельного спорту (моделі до 600 мм)  серед учнівської молоді.

    1.Телюков Денис—2,5 місце.

    2.Ярощук Юрій—3 місце.

    3.Поломарчук Владислав—1,4 місце.

    4.Капьонкін Дмитро—2 місце.

    5.Плетньов Денис—4 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка   Бондаревський Ю.В.

В обласних змаганнях завойовано:

1 міце—9 медалей.

2 місце—10 медалей.

3 місце—6 медалей.

8.Всеукраїнські змагання з ракетомодельного спорту серед молодших школярів.

10-15 травня 2013 року   м. Скадовськ, Херсонська область.

  1.Бадзьор Дмитро—4;5 місце.

  2.Суворова Валерія—5;7 місце.

  3.Капьонкін Дмитро—3 місце.

  4.Гуцул Максим—1 місце.

Командне місце—2 . Керівник гуртка    Суворов Ю.С.

9.Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок УДЦПО з повітряних зміїв.

14-16 травня 2013 року  м. Миколаїв.

  1.Богачук Ірина—4;5 місце.

  2.Мізерний Володимир—5;6 місце.

  3.Мурадян Сагател—6;7 місце.

  4.Видай Володимир—4;9 місце.

  5. Ярощук Юрій—2;7 місце.

Командне місце—4 . Керівник гуртка    Косміна В.А.

10.Всеукраїнські змагання та Чемпіонат України з автомодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

04-07 липня 2013 року  м. Миколаїв.

  1.Брицький Олександр—3,3 місце.

  2.Кордон Володимир—1,2,3 місце.

  3.Телюков Денис—3 місце.

  4.Шкуропацький Олександр—1 місце.

  5.Мурадян Сагател—2 місце.

Командне місце—3 . Керівник гуртка   Лисенко В.М.

11. Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України серед учнівської молоді та юнацтва з автомодельного спорту (кордові моделі).

3-6 жовтня 2013 року  м. Миколаїв.

  1.Мурадян Сагател—1,2,3,3 місце.

  2.Телюков Денис—1,1,3 місце.

  3.Видай Володимир—5 місце.

  4.Ярощук Юрій—4 місце.

  5.Мізерний Володимир—2 місце.

Командне місце—1 . Керівник гуртка   Лисенко В.М.

У Всеукраїнських змаганнях та кубках України завойовано:

1 місця—6 медалей.

2 місця—5 медалей.

3 місця—9 медалей.

2014 рік

1.Обласна виставка-конкурс науково-технічної творчості серед учнівської молоді.

Березень 2014 року   м. Черкаси.

  1.Кокудак Олександр—3 місце.

  2.Суворова Валерія—2,2 місце.

Керівник гуртка   Суворов Ю.С.

 

2.Обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

25-26 березня 2014 року  м. Черкаси.

  1.Кокудак Олександр—1;3 місце.

  2.Суворова Валерія—1;2 місце.

Особистий залік. Керівник гуртка   Суворов Ю.С.

3.Обласні змагання з  серед учнівської молоді з авіамодельного спорту (мікромоделі літаків).

28-29 березня 2014 року   м. Черкаси.

  1.Палійчук Микола—4;7 місце.

  2.Щербенко Дарія—5 місце.

  3.Мазуренко Олександр—5 місце.

Командне місце—5. Керівник гуртка   Святелик Є.Ю.

4.Обласні змагання з повітряних зміїв серед учнівської молоді.

11-12 квітня 2014 року  м. Черкаси.

  1.Мізерний Володимир—4;4 місце.

  2.Бондарчук Євген—3;3 місце.

  3.Ярощук Юрій—2;2 місце.

Командне місце—2. Керівник гуртка    Косміна В.А.

5.Обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді    

11-12 квітня 2014 року  м. Черкаси.              Команда №1.

  1.Суворова Валерія—1 місце.

  2.Жук Дмитро—6 місце.

  3.Кокудак Олександр—3,3 місце.

Командне місце—1. Керівник гуртка   Суворов Ю.С. 

6.Обласні відкриті змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді    

11-12 квітня 2014 року  м. Черкаси.       Команда №2.

  1.Василик Анастасія—2,6 місце.

  2.Мазуренко Олександр—2,6 місце.

  3.Палійчук Микола—1,1 місце.

Командне місце—2. Керівник гуртка   Святелик Є.Ю.

7.Обласні змагання з судно модельного спорту (моделі до 600 мм)  серед учнівської молоді.

13-14 червня 2014 року  м. Черкаси.

  1.Жук Дмитро—4 місце.

  2.Ярощук Юрій—2;5 місце.

  3.Мізерний Володимир—1;3 місце.

  4.Плетньов Денис—2 місце.

  5.Кревсун Назар—2;2;2 місце.

Командне місце—3. Керівник гуртка    Бондаревський Ю.В.

В обласних змаганнях завойовано:

1 місць—6 медалей.

2 місць—11 медалей.

3 місць—7 медалей.

8.Всеукраїнські змагання юних ракето моделістів.

12-16 травня 2014 року  м. Дніпропетровськ.

  1.Кокуддак Олександр—3;4 місце.

  2.Жук Дмитро—1;6 місце.

  3.Суворова Валерія—3;4 місце.

  4.Вознюк Дмитро—1;5 місце.

Командне місце—2. Керівник гуртка    Суворов Ю.С.

9.Чемпіонат України з автомодельного спорту (кордові моделі).

27-29 червня 2014 року  м. Стрий, Львівська область.

 1.Ярощук Юрій—2 місце.

 2.Мізерний Володимир—3місце.

Особистий залік. Керівник гуртка   Лисенко В.М.  

10.Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України серед учнівської молоді та юнацтва з автомодельного спорту (кордові моделі).

3-5 жовтня 2014 року  м. Миколаїв.

  1.Ярощук Юрій—1,2,3 місце.

  2.Мізерний Володимир—1,3,4 місце.

  3.Бондарчук Євгеній—1,3 місце.

  4.Видай Володимир—1,1,2 місце.

Командне місце—1. Керівник гуртка     Лисенко В.М.

11.Командна першість змагань  українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я» з ракетомодельного спорту на Кубок ім. М.І. Кибальчича

  1.Жук Дмитро—12 місце.

  2.Суворова Валерія—3 місце.

  3.Кокудак Олександр—9 місце.

Командне місце—7. Керівник гуртка       Суворов Ю.С.

У Всеукраїнських змаганнях та кубках України завойовано:

1 місця—7медалей.

2 місця—3 медалі.

3 місця—7 медалей.

 

Категорія: Наші досягнення | Додав: Balazeta (31.01.2015)
Переглядів: 362 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Христинівська Станція Юних Техніків © 2017
Всі права застережено. При повному чи частковому використанні матеріалів сайту посилання є обов'язковим!