Четвер, 19.10.2017, 19:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наші досягнення

Підсумки проведення Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі)
 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Н А К А З

м.Київ

18 квітня 2010 р.                                                                  № 4-6


Про   підсумки   проведення Всеукраїнських відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської   молоді                    (кордові моделі) 2010р.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
     Відповідно до Плану міжнародних і всеукраїнських очно-заочних масових заходів з учнівською та студентською молоддю на 2010 рік (наказ МОН від 30.12.2009 № 1246)14-18 квітня 2010 року у м.Миколаєві на базі Миколаївського обласного центру НТТУМ (директор Боровська Лідія Андріївна).проводилися Всеукраїнські відкриті магання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові  моделі).
     У змаганнях взяли участь 54 учасника зі 78 моделями з 7-ти команд   центрів технічної творчості України : м.Стрий Львівської області, Черкаського обласного центру НТТУМ, Христинівської райооної СЮТ, Хмельницького обласного центру НТТУМ, Дніпропетровського ОЦНТТУМ та ІТ, Миколаївського обласного центру НТТУМ та Алчевського міського центру НТТУМ.
     Організаторами змагань виступили: Український державний центр позашкільної освіти, Миколаївський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Центральний комітет товариства сприяння обороні України,  Миколаївська обласна організація ТСОУ, Українська Федерація автомодельного спорту.
     Змагання проводились на автомодельному кордодромі Миколаївського ОЦНТТУМ.
     Суддівство забезпечувала суддівська колегія – у складі головного судді  Зосимова Бориса Володимировича (суддя національної категорії, м.Черкаси), страшого хронометриста Мандрики Валерія Анатолійовича (суддя 1-ї категорії, місто Глухів), головного секретаря – Шкорупа В.М. (суддя національної категорії, старший тренер ЦК ТСОУ,  м.Київ) , хронометриста Горбатюка Костянтина.
     Суддівство змагань було забезпечено комп’ютерною системою електронної засічки та фіксування результатів, що нада головний суддя змагань Зосимов Б.В. (надана безкоштовно).
Дуже відрадно, що у Миколаївському ОЦНТТУМ почав плідно працювати з кордовими моделями керівник Федоров Д.П. (який раніше очолював тільки юнацьку команду з радіокерованих моделей). Результатом його праці є дві бронзові медалі його вихованців.
     Миколаївський ОЦНТТУМ організував екскурсію до музею суднобудів-ництва та флоту.

     Змагання пройшли на високому організаційно-технічному рівні

     Витрати здійснювались за рахунок організацій, що відряджали команди.

     Згідно з результатами виступів команд та за рішенням головної суддівської колегії команди-учасниці посіли місця:

Перше місце - команда м.Стрий Львівської області;
Друге місце посіла команда Черкаського ОЦНТТУМ;
Третє – Христинівської районної СЮТ.

     Далі місця розподілилися так :

4-е - Хмельницький ОЦНТТУМ,
5-е – Дніпропетровський ОЦНТТУМ та ІТ,
6-е – Миколаївський ОЦНТТУМ
7-е – Алчевський МЦНТТУМ

     Відповідно до рішення суддівської колегії

Н А К А З У Ю:

     1. Нагородити :

1.1. Дипломом 1-го ступеня та кубком УДЦПО команду  «Стрийська СЮТ-Бізнес» Львівської області.
1.2. Дипломом 2-го ступеня та кубком УДЦПО команду Черкаського обласного центру науково технічної творчості учнівської молоді
1.3. Дипломом 3-го ступеня та кубком УДЦПО команду Христинівської районної станції юних техніків.

     2. Нагородити переможців у класах моделей дипломами відповідних ступенів,   медалями та призами :

  У класі ЕЛ-1:

1 - Крачуна Євгена, члена команди Хмельницького ОЦНТТУМ;
2 - Антонюка Юрія, члена команди м.Стрий;
3 - Лісневського Юрія, члена команди Хмельницького ОЦНТТУМ;

  У класі АМ-1:

1 - Поїзда Максима, члена команди Черкаського ОЦНТТУМ;
2 - Кальницького Олега, члена команди Христинівської РСЮТ;
3 - Поштарука Євгена, Христинівська РСЮТ.

  У класі АМ-2:

1 - Цендровського Віталія, члена команди м.Стрий;
2 - Антонюка Юрія, члена команди м.Стрий;
3 - Борзяка Андрія, члена команди Черкаського ОЦНТТУМ.

  У класі К-1д:

1 - Куліченка Андрія, члена команди м.Стрий;
2 - Легінчука Олександра, члена команди Хмельницького ОЦНТТУМ;
3 - Чадова Дмитра, члена команди Миколаївського ОЦНТТУМ.

  У класі К-2д:

1 - Антонюка Ростислава,  члена команди м.Стрий;
2 - Шведа Антона, Черкаського ОЦНТТУМ;
3 - Трофимчука Данила, члена команди Алчевського МЦНТТУМ.

  У класі Темп-1:

1 - Шведа Антона, члена команди Черкаського ОЦНТТУМ;
2 - Магро Романа, члена команди Черкаського ОЦНТТУМ;
3 - Лисенка Миколу, члена команди Христинівської РСЮТ.

  У класі Темп-2:

1 - Баса Олександра, члена команди Черкаського ОЦНТТУМ;
2 - Лісневського Юрія, члена команди Хмельницького ОЦНТТУМ;
3 - Поїзда Максима, члена команди Черкаського ОЦНТТУМ.

  У класі Е-1ю:

1 - Мниха Тараса, члена команди м.Стрий;
2 - Лисенка Миколу, члена команди Христинівської РСЮТ;
3 - Брицького Олександра, члена команди Христинівської РСЮТ.

  У класі АМ-1к:

1 - Трофимчука Данила, члена команди Алчеського МЦНТТУМ;
2 - Поштарука Євгена, члена команди Христинівської РСЮТ;
3 - Лисенка Миколу, члена команди Христинівської РСЮТ.

  У класі АМ-2к:

1 - Кальницькго Олега, члена команди Христинівської РСЮТ.

   3. Нагородити самого юного учасника змагань Сташук Анастасію ( м.Павлоград Дніпропетровської області ) – дипломом УДЦПО та кубком.

     4. Нагородити медаллю «За волю до перемоги» та дипломом УДЦПО Штонду  Руслана  (м.Миколаїв).

     5.   Нагородити тренерів, що підготували переможців змагань, дипломами УДЦПО.

   6. Нагородити грамотами Українського державного центру позашкільної освіти за особистий вагомий внесок у організацію та проведення змагань :

- Боровську Лідію Андріівну – директора Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Кудінову Олену Вікторівну  – методиста Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Швець Світлану  Вікторівну – методиста Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Зосимова Бориса Володимировича – головного суддю змагань,  м.Черкаси;
- Мандрику Валерія Анатолійовича – старшого хронометриста змагань, керівника гутрку Глухіівської СЮТ Сумської області;
- Горбатюка Костянтина – керівника гуртка Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Собірова Толіпа – гуртківця Миколаївського ОЦНТТУМ. 7. Оголосити подяку Миколаївській обласній організації ТСО України за співпрацю у проведенні змагань.

     8. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора  Левіну І.Є.

Директор                                                          Віталій Ткачук

Джерело: http://udcpo.ucoz.ua/load/pidsumki_provedennja_vseukrajinskikh_vidkritikh_zmagan_z_avtomodelnogo_sportu_sered_uchnivskoj
Категорія: Наші досягнення | Додав: Татіка (18.02.2013)
Переглядів: 386 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Христинівська Станція Юних Техніків © 2017
Всі права застережено. При повному чи частковому використанні матеріалів сайту посилання є обов'язковим!