Автомоделізм 2013 - Наші досягнення - Каталог статей - Христинівська станція юних техніків
Четвер, 30.03.2017, 07:50
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Наші досягнення

Автомоделізм 2013


від 06  жовтня 2013 р.                                                                                                       №10-03


Про підсумки  проведення  Відкритих змагань на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі)
                                                                                                                                                                                                                                               

      Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 року №1409 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2013 рік» з  3 по 6 жовтня ц.р. у м. Миколаєві на базі Миколаївського обласного центру НТТУМ були  проведені Відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі).
     Організаторами змагань виступили: -  Український державний центр позашкільної освіти (далі УДЦПО); - Миколаїський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді МОЦНТТУМ); - Товариство сприяння обороні України (ТСОУ); - Українська федерація автомодельного спорту (УФАМС).
     У змаганнях взяли участь 5 команд із 4 регіонів України: Черкаської, Луганської, Хмельницької, Миколаївської областей та м.Христинівка Черкаської області. Серед них 11 кандидатів у майстри спорту України. Учасниками були представлено 59 моделей.
     Головний суддя змагань – суддя національної категорії (СНК) Качур В.В. м.Київ, головний хронометрист – СНК Федоров Д.П. м.Миколаїв, головний секретар – суддя першой категорії Кудінова О.В. м.Миколаїв.
     На змаганнях затосовувалась комп’ютерна система вимірювання швидкості (точність – до 0,001 сек), що надана УФАМС.
     Відповідно до рішення суддівської колегії

     Н А К А З У Ю

     1. Нагородити:
  1.1. Дипломом 1-го ступеня та кубком УДЦПО команду Черкаської області. Дипломами 1-го ступеня нагородити членів команди.
  1.2. Дипломом 2-го ступеня та кубком УДЦПО команду Луганської області.  Дипломами 2-го ступеня нагородити членів команди.
  1.3. Дипломом 3-го ступеня та кубком УДЦПО команду Хмельницької області. Дипломами 3-го ступеня нагородити членів команди.
     2. Нагородити у класах моделей дипломами  відповідних ступенів, медалями та кубком (переможця):
  АМ-1
1 місце -Телюкова Дениса, члена команди Христиніської РСЮТ;
2 місце - Юнаша Павла, члена команди Черкаської області;
3 місце - Очколяса Олександра, члена команди Черкаської області.
  АМ-2
1 місце - Юнаша Павла, члена команди Черкаської області;
2 місце - Очколяса Олександра, члена команди Черкаської області;
3 місце - Жукова Артема, члена команди Луганської області.
  Е-1К
1 місце - Мурадяна Сагатела, члена команди Христиніської РСЮТ;
2 місце - Баса Олександра, члена команди Черкаської області;
3 місце - Лунякіна Руслана, члена команди Луганської області.
  Е-2К
1 місце - Савченко Богдана, члена команди Луганської області;
2 місце - Урсова Дениса, члена команди Луганської області;
3 місце - Мурадяна Сагатела , члена команди Христиніської РСЮТ.
  ТЕМП-1
1 місце - Жукова Артема, члена команди Луганської області;
2 місце - Юнаша Павла, члена команди Черкаської області;
3 місце - Мурадяна Сагатела , члена команди Христиніської РСЮТ.
  ТЕМП-2
1 місце - Юнаша Павла, члена команди Черкаської області;
2 місце - Жукова Артема, члена команди Луганської області;
3 місце - Телюкова Дениса, члена команди Христиніської РСЮТ.
  АМ-1К
1 місце - Юнаша Павла, члена команди Черкаської області;
2 місце - Мурадяна Сагатела, члена команди Христиніської РСЮТ;
3 місце - Медведєва Артура, члена команди Луганської області.
  АМ-2К
1 місце - Телюкова Дениса, члена команди Христиніської РСЮТ;
2 місце - Мізерного Володимира, члена команди Христиніської РСЮТ;
3 місце - Урсова Дениса, члена команди Луганської області.
     3. Нагородити дипломами Українського державного центру позашкільної освіти «За підготовку переможця змагань» тренерів команд:
- Ткаченко О.В. - Черкаська область;
- Голубенко І.А.,  Проскурін Р.Ф., - Луганська область;
- Лисенко В.М. - м.Христинівка.
     4. Нагородити грамотами Українського державного центру позашкільної освіти за вагомий внесок у підготовку та проведення змагань:
- Юрченко Любов Григоріївну - директора Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді;
- Бабенко Олену Валентинівну - заступника директора з адміністративно-господарської частини (АГЧ) Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Кудінову Олену Вікторівну - методиста організаційно-масового відділу Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Федорова Дмитра Павловича - керівника автомодельного гуртка Миколаївського ОЦНТТУМ;
- Пустолякова Олександра Дмитровича - голову Миколаївського обласного комітету товариства сприяння обороні України;
- Алміна Леоніда Дмитровича  – старшого інструктора Миколаївського СКТ ТСОУ.
     5. Контроль за виконанням  даного наказу залишаю за собою.


Т.в.о. директора                                                                                                                Ірина Левіна


Джерело: http://МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Категорія: Наші досягнення | Додав: Ракета1 (25.03.2014) | Автор: Dileco W
Переглядів: 228 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Христинівська Станція Юних Техніків © 2017
Всі права застережено. При повному чи частковому використанні матеріалів сайту посилання є обов'язковим!