Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Газети пишуть

Змагалися СЮТівці
                                          Газета "Трибуна хліброба" від 9 червня 2010року
      В період з 24 по 25 квітня цього року в м Черкаси проходили змагання з ракетомодельного спорту серед учнівської молоді. До участі в цих змаганнях були запрошені команди від Христинівської станції юних техніків, минулорічних переможців в командному заліку.
     Команда №1, яку готував досвідчений керівник та тренер, КМСУ Євген Святелик, ще раз довела, що рівних христинівчанам з цього виду спорту в області немає.
     Взагальнокомандному заліку команда юних ракетомоделістів посіла 1 місце, нагороджена кубком та грамотою обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.
     Добрих результатів в особистому заліку на цих змаганнях добились: Лимар Олександр- 1 та 2 місце; Капьонкін Денис- 1 та 2 місце; Соловищук Олександр- 1 та 3 місце та Ульянчик Микола - 6 місце.
     Не відстали від своїх товаришів і зовсім юні ракетомоделісти, яких готував тренер та наставник, КМСУ  Юрій Суворов.
      В командному заліку юні ракетомоделісти посіли 2 місце. Серед юних дарувань хочеться відзначити Ребро Василя, який в особистому заліку посів 1 місце, Гаркавенко Павла- 3 місце.
      Найтитулованішим на цих змаганнях став Хуртасенко Владислав, який посів 2 та 3 місця у різних класах моделей. Хороша підготовка та наполеглеве ставлення до улюбленої справи дають чудові результати.
    Не зупиняючись на досягнутому, спортсмени готуються до нових змагань, але вже вищого рангу. Так, з 19 по 25 червня проходитимуть відкриті Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді з ракетомодельного спорту, до участі в яких запрошена і команда від нашої СЮТ. До речі, в минулому році вона на таких змаганнях добилася хороших результатів. Побажаємо команді успіхів.
Категорія: Газети пишуть | Додав: Ракета (18.02.2013) | Автор: В.Лисенко
Переглядів: 476 | Коментарі: 2 | Теги: стаття, змагання, ракетомоделізм | Рейтинг: 0.0/0