Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Газети пишуть

Коли справа до душі - вагомі результати
                               Газета "Трибуна хлібороба" від 24 грудня 2011року
  Завершується 2011 рік- рік активної участі вихованців станції юних техніків в обласних, Всеукраїнськихзмаганнях, Кубках України серед учнівської молоді з різних технічних видів спорту.
     Незважаючи на те, що фінансування команд було дуже мізерним, вихованці СЮТ брали участь у змаганнях різних рівнів та добивалися гарних результатів.
     Юні ракетомоделісти, вихованці Є.Ю. Святелика та Ю.С.Суворова в обласних змаганнях в м Черкаси вибороли 1 та 2 місця. Переможцями стали: Д.Гуцул, Д.Бадзьор, Д.Телюков, П.Гаркавенко - 1 місця; Є.Городничий, О.Шкуропацький, В.Хуртасенко - 2 та 3 місця.
     Беручи участь у Всеукраїнських змаганнях, Кубках України серед учнівської молоді з  ракето- та автомодельного спорту (кордові моделі) юні вихованці виступають тільки за Христинівську СЮТ і таким чином  прославляють наше невеличке провінційне місце.
     У травні ц.р. юні ракетомоделісти на Всеукраїнських змаганнях в м Чернігів вибороли 6 місце в командному заліку. Абсолютним переможцем став Є.Городничий (тренер Ю.С. Суворов)
      Вперше команда христинівських ракетомоделістів брала участь в змаганнях Українського молодіжного аерокосмічного об"єднання "Сузір"я" на кубок М.І. Кибальчича в м Короп, Чернігівської обл, де одразу успіх- 3 місце. Призером став Д.Бадзьор- 2 місце (тренер - Ю.С.Суворов)
      За успіхи, досягнуті в цьому виді спорту, Український державний центр позашкільної освіти нагородив 4 путівками в МДЦ "Артек" (з незначною доплатою) найкращих спортсменів року: Є.Городничого, В.Хуртасенка, П.Гаркавенка, В.Ребра.
      На всеукраїнських змаганнях в м Стрий, Львівської області, юні автомоделісти (кордові моделі) домоглися гарних результатів, як в командному,  так і в особистих заліках. Переможцем став І.Сторожук, призером - Є.Поштарук.
      На змаганнях Кубку України серед учнівської молоді в м Миколаїв команда автомоделістів теж виступила вдало і посіла 4 командне місце, а О.Брицький і Є.Поштарук вибороли 1 місця і виконали норматив кандидатів в майстри спорту України, С.Мурадян -3 місце. В особистому заліку юні автомоделісти завоювали 6 призових місць.
      За успіхи, досягнуті на Всеукраїнських змаганнях, Кубках України, автомоделісти були нагороджені безкоштовними путівками в Закарпатську туристичну базу "Смерековий камінь", де чудово відпочили.
      На обласних змаганнях авіамоделістів (повітряний бій) в м Черкаси команда С.М.Кревсуна  посіла 3 командне місце, в особистому заліку призерами стали: О.Брицький та В.Кордон.
       Юні судномоделісти (керівник Ю.В.Бондаревський), на жаль, виступили нижче своїх можливостей, в порівнянні з минулим роком, і в результаті - 4 місце. Призерами змагань стали Д.Тирновський та В.Паламарчук.
       В наступному році вихованці СЮТ та керівники технічних гуртків ставлять перед собою завдання: ще краще підготуватися та виступити на змаганнях різних рівнів, як в особистому, так і в командному заліку у складі збірної СЮТ.
       Запрошуємо всіх бажаючих змістовно проводити дозвілля та займатися цікавими справами в технічних гуртках СЮТу, де досвідчені керівники допоможуть вам обрати справу до душі.
Категорія: Газети пишуть | Додав: Ракета (22.02.2013) | Автор: В.Лисенко
Переглядів: 639 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 0.0/0